Dzisiaj jest 21 paź 2018, 14:02


Regulamin forum

Rejestrując się na „www.autofanforum.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „www.autofanforum.pl”. „www.autofanforum.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „www.autofanforum.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony http://www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie http://www.phpBB3.PL.

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „www.autofanforum.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „www.autofanforum.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Rejestrując się na forum Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela domen i stron http://www.autofanspot.pl i http://www.autofanforum.pl, w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości na tematy związane z http://www.autofanforum.pl, jego działalnością oraz informowanie mnie drogą mailową o promocjach i usługach partnerów http://www.autofanforum.pl. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

admin

Administrator

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 19 gru 2012, 14:01

Regulamin forum

Post19 gru 2012, 14:46

REGULAMIN

1.treść
2.treść
3.treść

Wróć do Regulamin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron