Dzisiaj jest 18 sty 2019, 16:08


Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Autofanforum.pl” akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Autofanforum.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Autofanforum.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze forum „Autofanforum.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” zwanej też „GPL”, możliwym do pobrania ze strony www.phpBB.com. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Autofanforum.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Autofanforum.pl”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Rejestrując się na forum Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela domeny i strony autofanforum.pl, FIRMA KARO, Poznań, NIP 7822162608 w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości na tematy związane z autofanforum.pl, jego działalnością oraz informowanie mnie drogą mailową o promocjach i usługach partnerów autofanforum.pl. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.

Zgadasz się przestrzegać REGULAMINU FORUM - przeczytaj przed rejestracją.

 
cron